You are not connected. Please login or register

Levná výbava a zásoby

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Levná výbava a zásoby za 22/5/2018, 21:17

Administrátor

avatar
Administrátor
Administrátor
Zde dávejte odkazy a doporučení kde sehnat výbavu a užitečné věci za hubičku.
A rovnou přidám pár doporučení.

Pokud znáte a máte v blízkosti prodejnu blbůstek a ptákovin "flying tiger" tak se tam dají momentálně sehnat následující dobré věci do výbavy:

Kempingová LED svítilna na dynamo za 60,-
Má celkem 4 diody, kovové madlo, dá se rozebrat a tedy snadno opravit, za jednu minutu točení svítí 20 minut z toho 15 minut se dá u toho číst v absolutní tmě (vyzkoušeno). Za tu cenu luxusní.

Bambusová pochodeň na petrolej za 30,-
Není co dodat, klasika za hubičku.

Skládací silikonová miska pro zvířata 60,- větší a hlubší za 90,-
Silikon vydrží i teplou stravu, dá se dobře umýt, je lehká a skladná. Že je pro zvířata nic neznamená.

Bílé neparfémované svíčky:
Čajové svíčky (palmový tuk a parafín) 30 kusů za 30,-
Klasické dlouhé svíčky (stearin) 5 kusů za 30,-

Kdo nosí brýle a nemá výrazné rozdíly v počtu dioptrií u obou očí tak tam sežene brýle na blízko (plusové dioptrie) i na dálku (minusové dioptrie) za pár kaček. Od 30,- do 120,-.
Kvalita nic moc, je to levný plast a sklo, ale člověk přes ně vidí, může v nich nouzově řídit, v klidu si přečte cokoliv či dojde domů, takže nouzovka do báglu nebo KPZ pro případ rozbití svých normálních brýlí tak super. A bonus, dostanete na ně i stahovací sáček z pevné voduodpuzující umělohmotné textilie.

Často mění sortiment takže budu pravidelně kontrolovat.

Dále jsem sehnal ve výprodejové prodejně "Za 10 za 20" :

Energetická tyčinka 2 ks za 10,-
Obsahuje ovesné vločky, glukózový sirup, sušená smetana, med, cukr, palmový tuk, třtinový cukr, čokoláda, kakao, mořská sůl, vanilka. Je to 55 gramovka a těch 55g má 974kJ/232kcal
Minimální trvanlivost je do letošního května, nicméně je to v pohodě i za rok klidně i za dva. Není tam nic co by se mělo hned kazit, voda ani vzduch tam není.
Vyzkoušel jsem jednu tyčinku rozdrobit do mléka, krásně to nabobtnalo a zasytilo. Super nouzovka.

PEZ náhradní náplň 2 blistry o 8 kusech za 10,-
Rychlá energie, pamlsek, na směnný obchod, na oslazení čaje atd... Opět prošlé datum min. trv. avšak co se zkazí na cukru ke kterému nemůže vlhkost...

Překvapila mě ta prodejna šuntů "Rodinka". Podařilo se mi tam sehnat svítilnu tzv. věčné světlo kus za 10,-
Je to ta průhledná, voděodolná, baterka co se nabíjí třesením (30 sekund třesení = 5 minut intenzivního světla). Tady je odkaz jak to vypadá. Za deset korun, luxusní nouzovka. Avšak netuším zda-li to bude i v jiných rodinkách... Za zkoušku člověk nic nedá.

Dále prodejna "KiK" ve stálém sortimentu mají:

Malý kuchyňský nůž 3 ks za 20,-
Tři nože za dvacku co víc říct. Nejsou zavírací nemají pouzdro ani nejsou nijak z tlusté oceli. Avšak jsou už naostřené a zeleninu, maso i bylinky nakrájí, buřta i flákotu nařežou, třísky s tím člověk nadělá i klacek naostří. Do kuchyně i jako nouzovka do báglu (po doplnění poudra) super.


_________________
"Z předložených výsledků je zřejmé, že ochranné prostředky, jsou-li správně skladovány a ošetřovány, ponechávají si své původní funkční vlastnosti i nad rámec své skladovací doby." Závěr studie použitelnosti PIO z roku 2010
http://survive-ability.cz

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru